Освіта

• Пронозівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , директор –Романенко Ігор Володимирович (39-0-40)

З новим, 2016 роком, вітають учні Пронозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

• Кагамлицька  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів , директор – Сокол Любов Олександрівна  (39-0-56 )
  • Пронозівський  дитячий садок «Сонечко » , завідуюча –Півень Наталія Миколаївна.

Культура

• Пронозівський сільський будинок культури, директор – Скриль Людмила Антонівна.

• Кагамлицький сільський клуб –завідувач Родак Галина Іванівна
  • Мозоліївський сільський клуб-завідувач  Мартинова Інна Василівна
  • Пронозівська сільська бібліотека , завідувач –  Піщенюк Віра Віталіївна.

• Мозоліївська сільська бібліотека –завідувач  Мартинова Інна Василівна

Медицина

• Пронозівська  амбулаторія  загальної практики сімейної медицини - сімейний лікар Чорнуха Юлія Володимирівна, тел.39079
  • Кагамлицький ФАП-завідувач Гайдаренко Ольга Олегівна, тел.39120
  • Мозоліївський ФАП-завідувач  Кріпак Валентина Григорівна, тел.39013
  • Пронозівська аптека-завідуюча Держак Валентина Яківна, тел 39010

Мрія посадити фруктовий сад здійснилася

Працівники Пронозівської амбулаторії, які мріяли посадити фруктовий сад біля приміщення цього закладу, щиро вдячні виконкому Пронозівської сільської ради та сільському голові Скриль С.В., який допоміг придбати 40 саджанців фруктових дерев - яблунь, слив, абрикос.

Нехай рясно родить майбутній сад плодами, милує своїм цвітом та буде наснагою до благородних справ та ідей для кожного, хто завітає у цей Садок!

Добрими справами повнилися трудові будні голів сільської ради.Про долю  територіальної громади  та його жителів турбувалися:

• Школяр Микола Леонтійович
  • Скриль Василь Іванович
  • Галущенко Михайло Трохимович
  • Тишко Іван Якович
  • а із квітня 2006 року - Скриль Степан Васильович.

Завдяки вмілій організаторській роботі сільського голови Скриль Степана Васильовича, дякуючи дольовій участі та тісній співпраці із ТОВ СГП “Надія”, ПВП “Будматеріали”, та іншими приватними підприємцями в 2006 році проведено реконструкцію Пронозівського сільського Будинку культури, відновлено роботу водогону в селі Мозоліївка, який не працював останні 15 років.

В 2007 році газифіковано села Пронозівка та Кагамлик, в 2008 році-село Мозоліївку, в 2009  році-село Васьківку.

В 2010 році відновлено роботу дитячого дошкільного закладу на 40 місць.

Щороку  проводиться поточний  ямковий  ремонт доріг в населених пунктах сільської ради.

Проводяться поточні  ремонти пам”ятників загиблим воїнам в селах Мозоліївка, Пронозівка та  Кагамлик, капітально відремонтовано братську могилу на кладовищі в селі Кагамлик.

Встановлено три нові автобусні зупинки в селі Пронозівка та багато іншого.

За  вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення української державності Пронозівська сільська рада в 2010 році нагороджена дипломом  лауреата загальнонаціонального проекту “Україна від краю до краю“ та кришталевою булавою.

В 2011 році територіальна громада сільської ради нагороджена грамотою Глобинської райдержадміністрації та Глобинської районної ради за зайняте  2 місце в районному конкурсі “Село моє рідне”.

В 2014-2015 роках побудоване нічне освітлення  в селі Кагамлик, проводилися роботи по реконструкції приміщення Мозоліївського сільського клубу, побудовано дорогу  по вулиці Шкільній в селі Пронозівка.