Виконком Пронозівської сільської ради готується до відзначення 75-річниці Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні

07 травня 2020 року працівники виконавчого комітету сільської ради та працівники закладів культури провели ряд заходів по впорядкуванню меморіальних комплексів Вічно Живим в селах Кагамлик, Пронозівка та Мозоліївка.

Відповідно до прийнятих на державному рівні вимог карантину 09 травня 2020 року представники від виконкому та від депутатів Пронозівської сільської ради вшанують подвиг загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладуть вінки до підніжжя меморіальних комплексів.

Усіх ветеранів та жителів населених пунктів сільської ради щиро вітаємо з 75-річницею з Дня Перемоги. Здоров'я Вам усім, щастя Вам і Вашим родинам, мирного неба і спокою.