В ПРОНОЗІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 31-У РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК ІЗ АФГАНІСТАНУ

В ПРОНОЗІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ  31-У РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК ІЗ АФГАНІСТАНУ

15 ЛЮТОГО ВИПОВНЮЄТЬСЯ 31-РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ. З ЦІЄЇ НАГОДИ В ПРОНОЗІВЦІ ВІДБУЛОСЬ НАГОРОДЖЕННЯ ВЕТЕРАНІВ-АФГАНЦІВ.

На зібранні були присутні: Пронозівський сільський голова Скриль С.В., голова спілки ветеанів Афганістану і прикордонників Бережний П.І. та колишні воїни-афганці і прикордонники, уродженці населених пунктів Пронозівської сільської ради.

"Як і кожного року, 15 лютого, ми вшановуємо пам'ять і подвиг ветеранів, які брали участь у бойових діях на території інших держав. В день 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану я всім вам бажаю сімейного благополуччя та здоров'я" - звернувся до присутніх сільський голова Скриль С.В. та вручив колишнім воїнам-афганцям медалі "Учаснику афганської війни".

Насамкінець присутні поклали квіти до пам'ятного знака воїнам-афганцям та інших локальних воєн.